Szukaj
Meteo Śnieżnik

 

 

 

 

 

 

Kamera

Noclegi Śnieżnik

GOPR

Grupa Wałbrzysko - Kłodzka 
Aktualna pogoda i warunki turystyczne

Facebook

Festiwal z turystyką górską i rowerową pod Śnieżnikiem

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Stronie Śląskie oraz turyści, w dniu 24 lutego 2024 r. od godziny 15:00 zapraszamy Was do CETIKU na kameralne wydarzenie pn. "FESTIWAL Z TURYSTYKĄ GÓRSKĄ I ROWEROWĄ POD ŚNIEŻNIKIEM" - edycja zimowa.

Festiwal odbędzie się w 2024 roku w dwóch odsłonach - zimowej i letniej. W programie odsłony zimowej zapraszamy na prelekcje dotyczące BEZPIECZEŃSTWA W GÓRACH, przygotowaną przez ratownika GOPR (będzie na spotkaniu z psami ratowniczymi), Agnieszka Malik opowie o swoich wyprawach w Himalaje, Darek Data przedstawi świat jaskiń w Masywie Śnieżnika, Piotr Pustelnik opowie o swoich górskich pasjach a Zbigniew Piotrowicz zaprosi nas do posłuchania o swoim życiu związanym z górami w prelekcji dotyczącej książki pn. "Sudeckość".

Na zakończenie, zapraszamy na klimatyczny, solowy, z podtekstem górskim, koncert lidera zespołu "Dom o Zielonych Progach" Bartosza Zalewskiego (Pelton).

W przerwach pomiędzy prelekcjami, od godziny 18:00 do 21:00 będziecie Państwo mogli skorzystać z suchej sauny oraz pomorsować w 6 osobowej balii przed CETiK-iem. Będą też na Państwa czekały stoiska ze sprzętem turystycznym (narty, rowery itp.). A jak ktoś zgłodnieje będzie mógł skorzystać z pysznego cateringu. A to wszystko za darmo 🙂

W trakcie trwania festiwalu wystawi się sklep górski i turystyczny 9c.pl, oferujący sprzęt wspinaczkowy, alpinistyczny, jaskiniowy oraz sprzęt do prac na wysokości i chroniący przed upadkiem z wysokości.

Our website is protected by DMC Firewall!